Mobilní domy mají mnoho podob

Mobilní domy mají mnoho podob


To že jsme si vyhlédli domeček a zrovna nám nevyšel hypotéční úvěr, tak rozhodně neznamená, že si ho nyní postavíme jen z pár prkýnek a budeme truchlit, že nám ten náš sen o bydlení nevyšel. Existují i jiné možnosti, které mohou být dočasného trvání nebo dokonce později přinesou ještě i jiný užitek. Jedná se o mobilní domy, které mají poslední dobou velkou oblibu mezi lidmi. Snad je to i díky financování, jelikož se na ně nevztahují hypotéční úvěry a dlouhé schvalovací procesy.

domeček

Navíc jsou skutečně pro všechny občany a je jedno, zdali se bude jednat o jedince, rodinu, matku samoživitelku s dostatečným příjmem, důchodce, podnikatele, zkrátka nabídka osloví širokou veřejnost. Navíc není nutné prokazovat ani dostatek našetřených úspor na krytí. Je pravdou, že je třeba složit akontaci a to ve výši 10 %, což je na druhou stranu zase nižší, než při žádání hypotéčního úvěru. Záleží také na typu stavby, kdy akontace může být podstatně vyšší. A dále je nutné zvážit pravidelné měsíční splátky.

domky

Bydlíme dřív, než si soused postaví

Mobilheimy mají i široké využití. Dokonce si nemusíme najímat architekta, abychom získali svoje naprosto funkční bydlení. Stačí se obrátit na výrobce těchto domků a vybrat si přesně to, co se nám bude líbit nebo bude vhodné do prostředí, kam jej budeme chtít postavit. Vybrat si můžeme nejen z velikostí, ale také jaký typ nám bude nejvíce vyhovovat. Vnitřní uspořádání totiž odpovídá přesně normám bydlení, jako bychom bydleli v normálním bytě nebo přízemním domku. Proto si lze vybrat přirozeně povrchové úpravy, jaký typ materiálu nám bude vyhovovat. Prodejci umí ještě více a to nabídnout i dodatečné příslušenství. Výhodou je, že klasická stavba trvá i několik měsíců, zde nám firma připraví domek během krátké doby a ještě se ani nemusíme starat o dovoz a usazení. K domku se dá snadno postavit zázemí pro relaxaci a to v podobě terasy nebo pergoly, osadit keři nebo květinami. Komfortní bydlení je připraveno i na celoroční bydlení.

Author Avatar
by pi4.cz