Jako bílá labuť mezi havrany

Jako bílá labuť mezi havrany


Nikoli černá, nýbrž bílá barva je vrcholem elegance. Symbolizuje čistotu, nevinnost, ale také rafinovanost. A míříte-li do společnosti v bílém kostýmku, tak pak vám k němu rozhodně nemůže chybět bílá kabelka přes rameno. Nicméně existují také mnohé další barvy, ke kterým se taková bílá kabelka skvěle hodí. Zřejmě není žádným překvapením, že skvěle rozsvítí černý outfit, přičemž černobílá kombinace nikdy nezestárne. Asi tak jako nikdy nevyjde z módy oblíbený námořnický styl.

luxusní kabelka

Kombinace námořnické modré s bílou barvou je stará asi jako móda sama, a přesto je pořád oblíbená a oceňovaná. Nicméně rozhodně se nemusíte bát ani kombinace jiných, veselejších barev s bílou. Bílá barva bude v tomto případě fungovat jako jakýsi „tlumič“, který se postará o to, aby vaše módní kreace nebyla až příliš veselá a nepůsobila jako pohádkový kostým.

bílá labuť

Každopádně funguje to i obráceně. Pokud si vyberete bílou vzorovanou kabelku, tak v tomto případě bude bílá barva naopak působit výrazně až dominantně. Oblíbeným příkladem takového kontrastu je černobílá kombinace imitující kůži zebry. Takovou kabelku, jejíž vzor vymyslela sama příroda, rozhodně nikdo nepřehlédne.

vzor zebry

Na každou příležitost vám padne jiná

Je tedy jasné, že k dispozici máte nepřeberné množství kombinací a záleží jen na vás, jaká vám padne do oka – jestli bude rozverná či decentní, hrubě broušená anebo lakovaná. A samozřejmě záleží také na příležitosti, které se budete účastnit. Na diskotéku tak jistě vyrazíte v jiných barvách a s jiným laděním než na firemní večírek. Naštěstí vzorů a stylů bílých kabelek existuje opravdu mnoho, a tak je z čeho vybírat. Pořiďte si jich proto raději více než jen jednu.

Author Avatar
by pi4.cz